OTÁZKY A ODPOVĚDI

otazky-a-odpovedi-NN

Kde se Natura Nordic vyrábí?

Produkty Natura Nordic se vyrábějí pouze v Dánsku.

Jak deodoranty voní?

Každý z deodorantů Natura Nordic má svou specifickou jemnou přírodní vůni. Vůně je vždy lehká, unisex a nikdy neobsahuje chemické složky!

Naše vůně:

Melbourne (černá dóza) voní po bergamotu, pomeranči, růžovém dřevě, pelargónii a cedru

Sydney (bílá dóza) voní po kokosu a limetce

Colombo (stříbrná dóza) voní po citronu a vanilce

Eau Claire (stříbrná dóza) obsahuje méně esenciálních olejů a má lehčí vůni šalvěje a pelargónie

 

Testují se deodoranty Natura Nordic na zvířatech?

Ne, na zvířatech nikdy netestujeme!

 

Jaká je trvanlivost deodorantů Natura Nordic?

Naše deodoranty mají trvanlivost 12 měsíců (před otevřením) a 6 měsíců (po otevření), takže je běžné, že si je zákazníci pro úsporu za dopravu pořizují ve 2-4 kusech do zásoby. Jedna dóza vydrží v průměru 2 měsíce. Většina našich zákazníků se pravidelně vrací, což je pro nás důkaz toho, že jsme vytvořili jedinečný přírodní deodorant.

 

Mám citlivou pokožku, mohu stále používat deodoranty Natura Nordic?

Rozhodně ano. Díky absenci chemie jsou právě deodoranty Natura Nordic perfektní alternativou pro citlivou pokožku. Pro skutečně velmi citlivé pokožky produkujeme deodoranty s označením Eau Claire, které neobsahují hydrogenuhličitan sodný (rafinace přírodního minerálu jedlá soda). Proti zápachu z pocení jsou stejně účinné jako ostatní deodoranty Natura Nordic. Varianta Eau Claire bez parfemace jako jediná neobsahuje přírodní vůně, stejně skvěle však působí proti zápachu z pocení.

 

Právě jsem začal/a používat na Natura Nordic, ale potím se víc. Co je špatně?

Natura Nordic je 100% přírodní deodorant a ne antiperspirant. Neobsahuje chemikálie na bázi hliníku, blokující potní žlázy, které však velmi negativně působí na lidský organismus. Pokud přecházíte z běžně dostupných antiperspirantů, možná zjistíte, že se zpočátku více potíte, protože se vaše tělo detoxikuje od dříve používaných produktů. Ve velmi krátké době se ale tělo přizpůsobí a potí se méně než dříve, protože vaše tělo bude nyní moci volně „dýchat“. I v této přechodné fázi vás náš deodorant stále udrží bez zápachu.

 

Jak mohu použít deodorant Natura Nordic, aniž bych ho měl/a za nehty?

Většina zákazníků nanáší deodorant Natura Nordic prsty. Pokud však, například z důvodu delší úpravy nehtů, nemůžete snadno deodorant aplikovat prsty, doporučujeme náš bambusový aplikátor, kterým deodorant nanesete a následně vetřete do podpaží se stejným výsledkem jako při jeho aplikaci prsty ruky. Deodoranty Natura Nordic mají při běžné pokojové teplotě velmi příjemnou konzistenci mírně tužšího krému a skvěle a úsporně se nanášejí. Důvodem krémové konzistence je to, že nechceme používat chemická ztužovadla.

 

Jsou deodoranty Natura Nordic genderově neutrální (unisex)?

Ano. Jak již bylo zmíněno, všechny naše deodoranty Natura Nordic jsou genderově neutrální a může je používat kdokoli v jakémkoli věku a s jakýmkoli typem pleti. Dostáváme zpětnou vazbu, že naše Melbournská verze má o něco více citrusovou a dřevitou vůni a Sydney verze je velmi jemně ovocná a sladká. Vůně jsou vždy velmi jemné a nelze je vůbec srovnávat s běžnými antiperspiranty a den spreji na chemickém základu, které však účinkují zpravidla v jednotkách hodin a zanechávají skvrny na oblečení a po vyprchání chemických parfemizací nastává nepříjemný zápach z pocení v řádech jednotek hodin. Toto pro deodoranty Natura Nordic neplatí!

 

Jsou deodoranty Natura Nordic vhodné v těhotenství a při kojení?

Ano, absolutně! V deodorantech Natura Nordic nejsou žádné škodlivé chemikálie ani toxiny, proto je ženy mohou bez obav používat během těhotenství i po porodu během následného kojení.

 

Natura Nordic je zcela přírodní, ale obsahuje jedlou sodu. Proč?

Vysoce kvalitní hydrogenuhličitan sodný (jedlá soda) pochází ze země ve formě minerálů. Tyto minerály jsou poté rafinovány a přeměněny na hydrogenuhličitan sodný.

 

Musím si po aplikaci Natura Nordic umýt ruce?

Nemusíte. Všechny suroviny jsou přírodní a tak kvalitní, že jsou v zásadě jedlé. Jíst naše deodoranty ale samozřejmě nedoporučujeme, byla by to opravdu škoda.

 

podpis_NN_1