PROČ NATURA NORDIC?

banner-doplnkovy-srovnani

 

Proč Natura Nordic?

Je několik super důvodů, “proč”. Natura Nordic je BIO deodorant jedinečný svou účinností v kombinaci s absencí chemických přísad. Bez chemie, hliníkových solí a parabenů, přesto úžasně efektivně brání zápachu z pocení po dobu celého dne. Deodorant nanesete ráno a celý den si užíváte příjemnou svěžest. Skvěle funguje, je malý, příjemně se aplikuje a neobsahuje chemii.

tlacitko-NN

 porovnani-NN

Aplikace ráno a funguje celý den

Deodorant Natura Nordic nanesete do podpaží ráno a díky jeho účinnému složení a celodenní účinnosti není potřeba znovu během dne aplikovat. Při opravdu náročném dni, sportovních aktivitách, sprchování se během dne nanesete Natura Nordic ještě jednou. Navíc je obal fakt skvěle vymyšlený a můžete jej mít pořád u sebe.

 

Bez chemie a hliníkových solí

Deodoranty Natura Nordic jsou tvořeny výhradně přírodními přísadami jako bambucké máslo, kokosový olej, včelí vosk, šípek a dalšími, které ve vybraných variantách doplňují nejkvalitnější, pečlivě míchané esenciální oleje s obsahem cedru, bergamontu či pomeranče. Většina z těchto přírodních látek má antibakteriální účinky, a proto lze jejich správnou kombinací docílit eliminace rozkladu bakterií aktivujících se pocením. Můžete se tak cítit svěže a jistě po celý den, aniž byste museli sáhnout po chemických deodorantech, které je nutné opakovaně během dne aplikovat, a které sází na silnou vůni více, než na eliminaci příčin zápachu při pocení.

prirodni-prisady 

Jemné vůně pro "ni" i "něho"

Ruku v ruce s úžasnou účinností a šetrností k tělu se BIO deodoranty Natura Nordic vyznačují také příjemnými, velmi decentními vůněmi. Každý z deodorantů Natura Nordic je pečlivě navržen tak, aby zajistil decentní, ale zároveň dlouhotrvající svěžest v průběhu celého dne. Jemné kombinace dřevitých a citrusových vůní jsou vždy "unisex", a ženy i muži tak mohou používat kteroukoliv z variant. U Natura Nordic není vůně extrémně dominantním prvkem, naopak, Natura Nordic lze skvěle kombinovat s parfémem či toaletkou, aniž by se vůně navzájem přebíjely.

 

Konec skvrnám na oblečení

Absence chemických skvrn na oblečení je opravdu skvělý benefit! Díky ryze přírodnímu složení nezanechávají BIO deodoranty Natura Nordic žádné nepříjemné žluté skvrny na oblečení a oblečení tak v zásadě prodlouží životnost. Na absenci skvrn na oblečení si zvyknete opravdu rychle.

 

Skvělé balení a ta konzistence...

Balení Natura Nordic je jednoduše skvělé. Úzké, malé s praktickým závitem a deodorant tak můžete mít u sebe. Nosíte jej v kapse džín, v kabelce, v kapse saka, máte jej i v autě, prostě kdekoliv. Díky krémové konzistenci se deodorant do podpaží také dobře nanáší. Vůbec to není nepříjemné a během pár dnů si na to zvyknete. Při decentní aplikaci Vám jedno balení vydrží 2 měsíce každodenního používání.

 kompaktni-baleni_final01

Snažíme se být EKO co to jde

Chceme být šetrní k naší planetě a celý proces výroby i distribuce tomuto maximálně přizpůsobujeme. Deodoranty Natura Nordic jsou přírodní, ekologicky šetrné a i pravidla jejich "malé výroby" v Dánsku jsou v tomto ohledu velmi nekompromisní. Fajn příkladem našeho uvažování nad ekologií mohou být právě uzavíratelné dózy našich deodorantů. Ty jsou znovu využitelné (hodně teď frčí termín "reuse"), například pro uschování drobných věcí. O prázdné dózy mě proto s oblibou připravují moje dvě dcery, které si je berou na hraní... napadlo mě to zde zmínit.

Tak pojďme to Česko trochu rozvonět! 

tlacitko-NN

 

podpis_NN_1